Partnerzy

Partnerzy Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi – Filia w Kutnie

Kształcenie w filii w Kutnie prowadzone jest w systemie dualnym (3 dni w tygodniu u pracodawców, 1 dzień na terenie filii). Po około połowie cyklu kształcenia, nasi kursanci zamienią się zakładami pracy. Ponadto dzięki współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Kutnie nasi słuchacze uczestniczą w dodatkowych, tzw. komercyjnych zajęciach ( 1 dzień w tygodniu) które obejmują: m.in. zdobycie uprawnień SEP, elementy rysunku technicznego i język obcy zawodowy. Ponadto mają oni wypłacane comiesięczne stypendium stażowe.

Jest to innowacyjny projekt kształcenia dualnego polegający na kształceniu nie dla konkretnego pracodawcy, tylko dla danej branży/zawodu, a zaangażowanych w niego jest dwóch pracodawców poszukujących pracowników posiadających kwalifikacje w zawodzie Elektromechanik.

Fresenius Kabi Polska to część międzynarodowego koncernu Fresenius Kabi, światowego lidera żywienia klinicznego i płynoterapii, który dostarcza ciężko chorym pacjentom najwyższej jakości produkty lecznicze. Dorobek naukowy doświadczenia pokoleń środowiska farmaceutycznego i medycznego stanowiący potęgę Fresenius Kabi sięga 1462 roku.

Fresenius Kabi Polska na polskim rynku prowadzi działalność od 1999 roku, obecnie jest dostawcą szerokiej gamy produktów mających zastosowanie w wielu obszarach terapeutycznych m.in. w żywieniu kliniczny, płynoterapii anestezjologii, leczeniu przeciwinfekcyjnym i onkologii zapewniając sprzęt jednorazowy i udrządzenia medyczne do ich podawania. Fresenius Kabi Poland posiada własny zakład produkcyjny na terenie Kutna, a produkowane w nim płyny są dystrybuowane do polskich szpitali oraz eksportowane do wielu europejskich i pozaeuropejskich krajów.

UMA Investments (Kellogg’s) jest największym na świecie producentem płatków śniadaniowych, jak również drugim pod względem wielkości wytwórcą słonych przekąsek, w tym producentem marki Pringles. Pierwszy zakład Kellogga zastał utworzony w 1906 roku w Battle Creek, Michigan w stanach zjednoczonych. Produkty marki Kellogg są sprzedawane w ponad 180 krajach, a zakłady produkcyjne znajdujące się w 18 krajach świata zatrudniają ponad 30 000 pracowników.

W związku z ciągłym rozwojem swoich fabryk i posiadaniem nowoczesnych linii produkcyjnych obie firmy poszukują wykwalifikowanych pracowników – Elektromechaników i są gotowe do zatrudnienia absolwentów kursu. Dzięki zastosowaniu naszego nowatorskiego systemu kształcenia nasi słuchacze mają możliwość zdobycia kwalifikacji na potrzeby konkretnych pracodawców i sprawdzenia się na stanowiskach pracy u obu pracodawców.

UMA Investments (Kellogg’s)

Fresenius Kabi Polska